Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.

Kaizen Medical - virucidní, baktericidní, fungicidní dezinfekce rukou

Kód: KM5-A
279 Kč
Kaizen sanitizer 5L aroma 652x620
279 Kč 199 Kč 240,79 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

VLASTNÍ VÝROBA Kaizen Medical liquid - virucidní, baktericidní, fungicidní dezinfekce rukou tekutá bezoplachová  5 L, s aroma Lemon grass, 1 ks 

- cena za kus 249,-

- Bezpečnostní list a další doklady zasíláme na vyžádání.

-  s aroma Lemon grass

- Squalane je velmi prospěšná látka v péči o pleť, využívaná v luxusní kosmetice. Jde o suchý rostlinný olej z cukrové třtiny, který se ihned vstřebá do  
  pokožky a nezanechá mastný film. Squalane je vysoce zvláčňující, zvlhčující a je vhodný k regeneraci pokožky vysušené alkoholem
 

Dezinfekce splňuje normu EN 14476. Ničí bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV aj.).

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNÍ VÝROBA Kaizen Medical liquid - Biocidní dezinfekce rukou tekutá bezoplachová 5 L, s aroma Lemon grass - 1 ks:  /  Bezpečnostní list a další doklady zasíláme na vyžádání.

Obsahuje - SQUALANE:
Squalane je velmi účinná látka v péči o pleť, využívaná v luxusní kosmetice. Jde o suchý rostlinný olej z cukrové třtiny, který se ihned vstřebá do pokožky a nezanechá mastný film. Squalane je vysoce zvláčňující, zvlhčující a je vhodný k regeneraci pokožky vysušené alkoholem. 
 
Normy:

- splňuje normu EN 14476. Ničí bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV aj.).

Dezinfekce Biocidní Kaizen Medical - Hand Sanitizer 5 L na bázi alkoholu: - min 75 %, Baktericidní / Fungicidní / Virucidní - 1 ks:
- Biocidní přípravek typu 01 - na ruce (viz Bezpečnostní list)
- typ 01: na ruce - Baktericidní / Fungicidní / Virucidní
- Ethanol min. 75 % (alkohol), s aroma pro - zdravotnictví, potravinářství, farmacii, sociální služby atd.
- obsahuje Glycerin - prostředek ke zvláčnění a zjemnění pokožky
- expirace: 2 roky od data výroby
Obaly pro dezinfekci jsou POUZE ilustrativní.


Účinné a jiné látky:
- ETHANOL - g/100g: ethanol / ES: 200-578-6 (min. 75% v / v)
- propan-1,2,3-triol
- 3 % peroxid vodíku
- Aroma - Lemon grass 
- Aqua
Obsahuje glycerin - prostředek vhodný ke zvláčnění a zjemnění pokožky rukou.

Fyzikální a chemické charakteristiky - POZOR HOŘLAVINA:
- barva - bezbarvý
- forma - kapalná
- H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry
- H319 Způsobuje vážné podráždění očí
- 5 litrů

Balení:
- po 5 litrech, v kanystru
- na paletě - jedna vrstva 40 ks (po 5 litrech)
- na paletě - max. 3 vrstvy po 40 ks, tzn. 120 kanystrů po 5 litrech
 

 
PARFEMACE a INGREDIENCE u produktu - Biocidní dezinfekce rukou tekutá 5 L, s aroma Lemon grass:
Naše desinfekce jsou parfémovány Citrónovou trávou - Lemon grass a také jemnou vůni Tea Tree oleje.
 
 
SQUALANE
Squalane je velmi účinná látka v péči o pleť, využívaná v luxusní kosmetice. Jde o suchý rostlinný olej z cukrové třtiny, který se ihned vstřebá do pokožky a nezanechá mastný film. Squalane je vysoce zvláčňující, zvlhčující a je vhodný k regeneraci pokožky vysušené alkoholem. 
 
M-Kaizen-série-992x291

 


 

Produkt KM Hand Sanitizer - Biocid typu 01 :

Typ přípravku  01 Osobní hygiena Přípravky v této skupině představují biocidní přípravky používané za účelem osobní hygieny, které se používají na lidskou kůži nebo pokožku hlavy, případně s ní přicházejí do styku, a jejichž prvořadým účelem je dezinfekce kůže nebo pokožky hlavy.
Typ přípravku  02 Dezinfekční prostředky a algicidy, jež jsou určeny k použití u člověka nebo zvířat Přípravky používané k dezinfekci rukou, povrchů, materiálů, zařízení a nábytku, které se nepoužívají k přímému kontaktu s potravinami nebo krmivy. Oblasti použití zahrnují mimo jiné plovárny, akvária, vodu ke koupání a ostatní vody; klimatizační systémy; a stěny a podlahy v soukromé, veřejné a průmyslové oblasti a v dalších oblastech průmyslové činnosti.

Přípravky používané k dezinfekci vzduchu, vody neurčené k lidské spotřebě nebo pro zvířata, chemických toalet, odpadní vody, nemocničního odpadu a půdy.

Přípravky používané jakožto algicidy k údržbě bazénů, akvárií a dalších vod a k sanaci stavebních materiálů.

Přípravky používané jako součást textilií, tkanin, masek, nátěrů a dalších předmětů nebo materiálů, které dodávají ošetřeným předmětům dezinfekční vlastnosti.

 

Na biocidní přípravky a účinné látky se vztahuje čl. 31 nařízení REACH (nařízení (ES) č. 1907/2006) a také nařízení CLP (nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008 o klasifikaci, označování a balení látek a směsí).


 

Základní pojmy:

Účinná látka (ÚL) - látka, která působí na škodlivé organismy nebo proti škodlivým organismům.

  • jakákoli látka nebo směs ve formě, v jaké se dodává uživateli, skládající se z jedné nebo více ÚL (účinné látky) nebo tuto látku (tyto látky) obsahující nebo vytvářející, určené k (použité s úmyslem) ničení, odpuzování a zneškodňování jakéhokoliv škodlivého organismu, k zabránění působení tohoto organismu nebo dosažení jiného regulačního účinku na tento organismus jakýmkoliv způsobem jiným než pouhým fyzickým nebo mechanickým působením.

Všechny biocidní přípravky musí mít před uvedením na trh povolení a účinné látky v nich obsažené musí být předem schváleny. Z tohoto pravidla však existují určité výjimky. Například účinné látky zahrnuté v programu přezkoumání a rovněž biocidní přípravky obsahující tyto účinné látky lze uvést na trh, zatímco se očekává konečné rozhodnutí ohledně jejich schválení. Dočasná povolení přípravků obsahující nové účinné látky, které se dosud vyhodnocují, jsou na trhu rovněž povolena.

Zdroj: https://echa.europa.eu/cs/regulations/biocidal-products-regulation/product-types

 

asian-woman-using-alcohol-gel-hand-sanitizer-wash-hand-before-wear-mask-protect-coronavirus-female-push-alcohol-clean-hygiene-when-social-distancing-stay-home-self-quarantine-time_7861-2492

Foto: Freepik

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení