Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.

GEL bezoplachový - VLASTNÍ VÝROBA Kaizen Medical - gelová dezinfekce rukou

Kód: KM5-G
379 Kč
Kaizen GEL 200 sanitizer 5L aroma 652x620
379 Kč 239 Kč 289,19 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

VLASTNÍ VÝROBA Kaizen Medical - GEL Bezoplachový, virucidní, baktericidní, fungicidní dezinfekce rukou 5 L, s aroma Lemon grass 1 ks 

- Bezpečnostní list a další doklady zasíláme na vyžádání.

- cena za kus 299,-

- s aroma - Lemon grass
- s vitamínem - E
- Tea tree - obsahuje olej z čajovníku
- Jojoba olej - Estery v kosmetice působí na pleť jako kondicionér, hydratují, vyživují a regenerují pokožku, které navíc dodávají  lesk a hebkost. 
- Squalane - gel obsahuje velmi účinnou látka na péči o pleť, využívaná v luxusní kosmetice. Jde o suchý rostlinný olej z cukrové třtiny, který se ihned 
  vstřebá do pokožky a nezanechá mastný film. Squalane je vysoce zvláčňující, zvlhčující a je vhodný k regeneraci pokožky vysušené alkoholem
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNÍ VÝROBA Kaizen Medical GEL bezoplachový- Biocidní dezinfekce rukou gelová 5 L, s aroma Lemon grass - 1 ks:  /  Bezpečnostní list a další doklady zasíláme na vyžádání.

- splňuje normu EN 14476. Ničí bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV aj.)

-  s aroma Lemon grass

- vitamín E,  Tea tree (olej z čajovníku),  Jojoba ester

- obsahuje také - Squalane: velmi účinná látka v péči o pleť, využívaná v luxusní kosmetice. Jde o suchý rostlinný olej z cukrové třtiny, který se ihned vstřebá do pokožky a nezanechá mastný film. Squalane je vysoce zvláčňující, zvlhčující a je vhodný k regeneraci pokožky vysušené alkoholem
 
Dezinfekce Biocidní Kaizen Medical - Hand Sanitizer 5 L na bázi alkoholu: - min 75 %, Baktericidní / Virucidní - 1 ks:
- Biocidní přípravek typu 01 - na ruce (viz Bezpečnostní list)
- typ 01: na ruce - Baktericidní / Fungicidní / Virucidní
- Ethanol 75 % (alkohol), s aroma pro - zdravotnictví, potravinářství, farmacii, sociální služby atd.
- obsahuje Glycerin - prostředek ke zvláčnění a zjemnění pokožky
- obsahuje Carbomer
- s aroma Lemon grass
- expirace: 2 roky od data výroby
Obaly pro dezinfekci jsou POUZE ilustrativní.


Účinné a jiné látky:
- ETHANOL - g/100g: ethanol / ES: 200-578-6 (min. 75% v / v)
- Triethanolamine
- Hydrogen peroxide
- obsahuje Carbomer
 
- Aqua
- obsahuje glycerin - prostředek vhodný ke zvláčnění a zjemnění pokožky rukou.

Fyzikální a chemické charakteristiky - POZOR HOŘLAVINA:
- barva - bezbarvý
- forma - kapalná
- H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry
- H319 Způsobuje vážné podráždění očí
- 5 litrů

Balení:
- po 5 litrech, v kanystru
- na paletě - jedna vrstva 40 ks (po 5 litrech)
- na paletě - max. 3 vrstvy po 40 ks, tzn. 120 kanystrů po 5 litrech
 
 

PARFEMACE a INGREDIENCE u dezinfekčních GELŮ - Kaizen Medical:

Naše desinfekce i antibakteriální gely jsou parfémovány citrónovou trávou (LEMON GRASS) a také jemnou vůni Tea Tree oleje.

SQUALANE
Squalane je je velmi účinná látka v péči o pleť, využívaná v luxusní kosmetice. Jde o suchý rostlinný olej z cukrové třtiny, který se ihned vstřebá do pokožky a nezanechá mastný film. Squalane je vysoce zvláčňující, zvlhčující a je vhodný k regeneraci pokožky vysušené alkoholem. 

 

OLEJ Z ČAJOVNÍKU (Tea Tree Oil)
Olej z čajovníku ničí bakterie, je obecně známý fakt. Přesnější ale je, že Tea Tree pomáhá pokožce obnovit bakteriální rovnováhu - a díky této své vlastnosti má blahodárný vliv na celou řadu kožních problémů. Používáme Tea Tree olej z Austrálie, garantovaný přírodní produkt.
 
 
VITAMÍN E v našich gelech
Vitamin E je silným přírodním antioxidantem, chrání pleť před spálením, podrážděním, regeneruje a dodává pokožce zdravý sjednocený vzhled. Koncentrát vitamínu E je v Kaizen Medical - antibakteriálních gelech obsažen spolu s jojobovým olejem ve formě barevných mikrokapslí, které se při styku s pokožkou okamžitě rozpouštějí, pokožku revitalizují a chrání vůči nepříznivým vnějším vlivům. 
 
 
Jojoba Esters (Jojobové estery)
Jedná se o přírodní derivát (směs mastných kyselin a mastných alkoholů), Estery v kosmetice působí na pleť i vlasy jako kondicionér, hydratují, vyživují a regenerují pokožku i vlasové vlákno, kterému navíc dodávají lesk a hebkost. 
 
M-Kaizen-série-992x291

 

Produkt KM Hand Sanitizer - Biocid typu 01 :

Typ přípravku  01 Osobní hygiena Přípravky v této skupině představují biocidní přípravky používané za účelem osobní hygieny, které se používají na lidskou kůži nebo pokožku hlavy, případně s ní přicházejí do styku, a jejichž prvořadým účelem je dezinfekce kůže nebo pokožky hlavy.
Typ přípravku  02 Dezinfekční prostředky a algicidy, jež nejsou určeny k použití u člověka nebo zvířat Přípravky používané k dezinfekci povrchů, materiálů, zařízení a nábytku, které se nepoužívají k přímému kontaktu s potravinami nebo krmivy. Oblasti použití zahrnují mimo jiné plovárny, akvária, vodu ke koupání a ostatní vody; klimatizační systémy; a stěny a podlahy v soukromé, veřejné a průmyslové oblasti a v dalších oblastech průmyslové činnosti.

Přípravky používané k dezinfekci vzduchu, vody neurčené k lidské spotřebě nebo pro zvířata, chemických toalet, odpadní vody, nemocničního odpadu a půdy.

Přípravky používané jakožto algicidy k údržbě bazénů, akvárií a dalších vod a k sanaci stavebních materiálů.

Přípravky používané jako součást textilií, tkanin, masek, nátěrů a dalších předmětů nebo materiálů, které dodávají ošetřeným předmětům dezinfekční vlastnosti.

 

Na biocidní přípravky a účinné látky se vztahuje čl. 31 nařízení REACH (nařízení (ES) č. 1907/2006) a také nařízení CLP (nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008 o klasifikaci, označování a balení látek a směsí).


asian-woman-using-alcohol-gel-hand-sanitizer-wash-hand-before-wear-mask-protect-coronavirus-female-push-alcohol-clean-hygiene-when-social-distancing-stay-home-self-quarantine-time_7861-2492

Foto: Freepik

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení