Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.

O nás


about-us-960x300


 

Vítáme vás v e-shopu Kaizen Medical s.r.o. Na našem e-shopu nabízíme produkty pro zdravotnictví, sociální péči, laboratoře, farmacii a potravinářský sektor:

- rukavice - nitrilové a vinylové (vyšetřovací, diagnostické, pro chemoterapii) - zdravotnictví, sociální služby, laboratoře, školství (lékařské a farmaceutické fakulty), 

- rukavice nitrilové pro segmenty - automobilový, elektrotechnický, potravinářský

  

KINGFA MEDICAL®  produkty - Healthcare products:

- jednorázové oděvy - návštěvní pláště (modré, bílé), čepce Bouffant, čepce chirurgické, rukávníky atd.
 
- overaly - podlepené a nepodlepené, návleky na obuv k overalům bílé, návleky na obuv CPE modré a s protiskluzovou úpravou
 
- rukavice - nitrilové, latexové a vinylové (vyšetřovací a diagnostické)
 
- roušky - hygienické, chirurgické
 
- respirátory FFP2 a FFP3 (také s výdechovým ventilem)

- oděvy operační - izolační pláště, chirurgický komplet (halena a kalhoty), chirurgické pláště (také reinforced), operační sety
  
- obličejové štíty a brýle
 

   
Společnost Kaizen Medical s.r.o. je výrobcem - dezinfekcí rukou a ploch.
 
 Tyto produkty nabízíme ve formě:
 
- Dezinfekce s aroma Lemon grass - na ruce
 
- Dezinfekce BEZ aroma - na ruce i plochy
 
- Gelové dezinfekce - na ruce
 
  
 
Současně nabízíme formou výhradního zastoupení produkty společnosti - FANECO®, pro Českou republiku. Jedná se o produkty:
 
- dávkovače dezinfekcí a mýdel, stojan na dávkovače

- zásobníky na ZZ ručníky a toaletního papíru

- vysoušeče rukou

- koupelnové doplňky, odpadkové koše a WC soupravy

- zrcadla, fény nástěnné, hadicové fény apod.

- baterie a sanitární zařízení do veřejných prostor

- madla, sedátka a kompenzační pomůcky 
 

V případě vašeho zájmu vypracujeme cenovou kalkulaci na výše uvedené zdravotnické produkty, event. odpovíme na konkrétní dotazy:


 

Sídlo společnosti 

Kaizen Medical s.r.o. (sídlo společnosti) - Sládkova 372/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, Česká republika (CZECH REPUBLIC)
Identifikační číslo: 099 52 039,  DIČ: CZ 099 52 039  (VAT number)

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C vložka 84889.

Adresa provozovny

ADRESA PROVOZOVNY (office) - fakturační adresa, kanceláře a sklady:

(veškerou korespondenci včetně reklamovaného zboží směřujte na tuto adresu)

Kaizen Medical s.r.o. (kanceláře, fakturace a expedice) - Cihelní 1191/95, 702 00 Ostrava,  Česká republika (CZECH REPUBLIC)
Identifikační číslo: 099 52 039,  DIČ: CZ 099 52 039 (VAT number)

 Datová schránka: 4x6afvv


 

 Připravily jsme pro vás dezinfekční prostředky: KM Hand Sanitizer - Liquid a Gel

Biocidní účinné látky se nazývají účinné látky vznikající na místě, jestliže vznikají z jednoho či více prekurzorů v místě použití. Schválení takovéto látky vyžaduje hodnocení vznikající účinné látky i prekurzoru či prekurzorů, z nichž tato látka vzniká, v kontextu jednotlivých typů přípravků. Příklady těchto kombinací jsou:

- dezinfekční prostředky na bázi alkoholu - KM Hand Sanitizer 2L Gel a 5L liquid

 Produkt:  KM Hand Sanitizer - Biocid typu 01 a 02, vlastní Bezpečnostní list a registrace Ministerstva zdravotnictví :

Typ přípravku  01 Osobní hygiena - musí vyhovovat ČSN EN 1500 /prostředky pro CHDR musí vyhovovat EN 12791 Přípravky v této skupině představují biocidní přípravky používané za účelem osobní hygieny, které se používají na lidskou kůži nebo pokožku hlavy, případně s ní přicházejí do styku, a jejichž prvořadým účelem je dezinfekce kůže nebo pokožky hlavy.
Typ přípravku  02 Dezinfekční prostředky a algicidy, jež nejsou určeny k použití u člověka nebo zvířat Přípravky používané k dezinfekci povrchů, materiálů, zařízení a nábytku, které se nepoužívají k přímému kontaktu s potravinami nebo krmivy. Oblasti použití zahrnují mimo jiné plovárny, akvária, vodu ke koupání a ostatní vody; klimatizační systémy; a stěny a podlahy v soukromé, veřejné a průmyslové oblasti a v dalších oblastech průmyslové činnosti.

Přípravky používané k dezinfekci vzduchu, vody neurčené k lidské spotřebě nebo pro zvířata, chemických toalet, odpadní vody, nemocničního odpadu a půdy.

Přípravky používané jakožto algicidy k údržbě bazénů, akvárií a dalších vod a k sanaci stavebních materiálů.

Přípravky používané jako součást textilií, tkanin, masek, nátěrů a dalších předmětů nebo materiálů, které dodávají ošetřeným předmětům dezinfekční vlastnosti.

  

 Použití dezinfekcí podle druhu: 

Hygienická dezinfekce rukou – redukuje přechodnou mikroflóru na pokožce rukou, hlavním cílem je přerušení přenosu mikroorganismů. Provádí se jako součást ošetřovatelského filtru a bariérové ošetřovatelské techniky, při protržení rukavic během ošetřovatelského výkonu nebo při kontaminaci pokožky biologickým materiálem. Při ošetřovatelském kontaktu je vhodnější než mechanické mytí rukou. Používají se antiseptické prostředky na bázi alkoholu v koncentraci 60-95 %. Důležité je vždy i efektivní sušení rukou. Prostředky určené k dezinfekci mohou plnit svou funkci až po dokonalém oschnutí rukou! Pozornost je potřeba věnovat často opomíjeným místům, tzn. konečkům prstů, dlaním, palcům a meziprstním prostorům.

Chirurgická dezinfekce rukou – redukuje trvalou i přechodnou mikroflóru na rukou i předloktí. Provádí se před zahájením operačního programu, mezi jednotlivými operačními výkony nebo při porušení celistvosti rukavic při výkonu. Používáme prostředky určené k chirurgické dezinfekci rukou, které se vtírají po dávkách do suché pokožky rukou a předloktí až do úplného zaschnutí! Ruce musí být vlhké po celou dobu expozice!

Požadavky na dezinfekční prostředky na ruce:
- musí vyhovovat ČSN EN 1499,
- musí vyhovovat ČSN EN 1500 - Hygienická dezinfekce rukou
- prostředky pro CHDR musí vyhovovat EN 12791 - Chirurgická dezinfekce rukou   

 

asian-woman-using-alcohol-gel-hand-sanitizer-wash-hand-before-wear-mask-protect-coronavirus-female-push-alcohol-clean-hygiene-when-social-distancing-stay-home-self-quarantine-time_7861-2492

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení