1. Prodloužená doba účinnosti

Zatímco konvenční dezinfekce vydrží v řádu několika hodin, tak polymerová dezinfekce vytvoří na povrchu mikrofilm. Tato aktivní složka má dezinfekční účinky dle atestace výrobce cca - 24 na ruce (7 - 30 dní na plochy).

2. Netoxické složení

Polymerová dezinfekce je netoxická. Neohrožuje bezpečnost člověka, zvířat ani rostlin. Nezpůsobuje alergické reakce a je nehořlavá. Neobsahuje chlór ani jiné dráždivé látky (aldehydy, fenoly, alkoholy).

3. Všestranné využití

Lze si ji objednat do bytů, kanceláří, nemocnic, sportovních či kulturních areálů, MHD, čekáren, společných prostor, školních tříd a chodeb, sociálních prostor, na letiště, do potravinářských provozů, i bazénů. Zkrátka všude tam, kde je potřeba, a to bez ohledu na rozlohu místa.

4. Nepoškozuje povrchy

Polymerová dezinfekce je šetrná ke všem druhům materiálů a nepoškozuje je. Navíc je bez zápachu, takže vám po čistění nezůstane v prostoru nepříjemný odér. Zároveň dokáže pohltit a odstranit organické pachy. Přitom si zachovává silnou účinnost.

Další informace

TYP 1 (na ruce) - Polymerová dezinfekce je nanášena, případně také aplikována (na povrchy) mikrokapénkami o velikosti zhruba 10 - 20 mikrometrů pomocí dávkovačů na ruce.

TYP 2 (na plochy - Dále pak pomocí - aerosolových vyvíječů-fogovačů pro použití na plochy. Díky rychlé aplikaci expozice je umožněno krátké odstavení prostoru, který je dezinfikován. Účinnost látky je ověřena akreditovanou laboratoří.

Účinek

Kationtový polymer přitahuje záporně nabitou buněčnou membránu mikroorganismu. Ta je v kontaktu s polymerem narušena, v případě viru ničí virovou kapsuly.

Ať už potřebujete dezinfikovat jakýkoliv prostor, či ho zbavit nelibých pachů, neváhejte nás kontaktovat. Tato šetrná, ale velmi účinná dezinfekce, je vhodná na ruce (Typ 1), tak do všech objektů (Typ 2) a zajistí Vám skvělou ochranu proti virům. 

 

TYPOVÉ SROVNÁNÍ S JINÝMI DRUHY DEZINFEKCÍ (1)