Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.
Neohodnoceno

Halbmask K-boxing

FFP2 K-BOXING® Half Mask respirátor 5 vrstev - 10 ks:     
-  (baleno jednotlivě)
-  karton - 2000 ks
 
 
- baleno jednotlivě, box 10 ks
- CE certifikace:  0370 Notified body - klikněte zde
 
Vyhovuje požadavkům doporučení Komise (EU) 2020/403 ze dne 13. března 2020 a je schválen pro ochranu proti koronovému viru SARS-CoV-2.
 
-Zkouška podle normy EU FFP2 EN 149: 2001 + A1: 2009 je schválena notifikovaným orgánem EU (identifikační číslo CE 0370 - Notified body).
- BFE filtrační účinnost - 95 %
- balení - po 1 ks ve fólii / box - po 10 ks / karton - 2000 ks
- EN149:2001 +A1:2009
- rozměr masky: 16×10,5cm (+/- 0,3 cm) 
Skladem (>5 ks)
Kód: K-BOX
29,70 Kč / ks 35,94 Kč včetně DPH
Kategorie: Produktové portfolio
Záruka: 2 roky
1136 halbmask k boxing
Novinka

Detailní popis produktu

FFP2 HALBMASK K-boxing respirátor 5 vrstev 
 
 Jednorázový 5 vrstvý respirátor s filtrační třídou FFP2 certifikován EN 149: 2001 + A1: 2009, který splňuje požadavky EU s označením CE 0370.
Maska nabízí slabý odpor dýchání a zaručuje pohodlné nošení pro každodenní činnosti. Má integrovanou měkkou a nastavitelnou sponu na nos, která zaručuje optimální přizpůsobení na tváři.
Respirátor FFP2 NR ochrání před prachem, pylem, bakteriemi a jinými pevnými částicemi. Výkon filtru vyšší než 95%. Balení (krabička) obsahuje 6 ks a každý kus v krabičce je ještě balen v hygienickém balení.
 
 
Ve shodě s příslušnou evropskou normou - značeno CE 0370
Kategorie osobních ochranných prostředků - OOP kategorie III
 
Ekologická kompatibilita a likvidace - Tento produkt lze tepelně recyklovat nebo likvidovat na řízené skládce bez uvolňování toxických látek. Likvidace kontaminovaných produktů musí být určena jeho znečištěním. Dodržujte příslušné zákony a předpisy.
 
 
Výrobce: Zheijang Gen Yuan Tang Medical Tewchnology
Materiál:
Vně Polypropylenová netkaná textilie
Uvnitř Netkané textilie vyrobené z PP
Filtrační médium PP mikrovlákno
Nosní klip Kovový proužek - potažený polyethylenem, zjistitelný
Ušní smyčky měkký polyester a elastan, bez latexu
Požadavky a normy:
Klasifikace osobních ochranných prostředků OOP kategorie III
Filtrování polomasky Splňuje požadavky DOPORUČENÍ KOMISE (EU) 2020/403 ze dne 13. března 2020 a je schváleno pouze pro ochranu proti Corona viru SARS-CoV-2.
Více informací o produktu:
Použití Jedno použití
Úložný prostor Skladujte v suchu a při pokojové teplotě, mimo přímé sluneční světlo, v původním obalu.
Ekologická kompatibilita a likvidace Produkt může být tepelně recyklován nebo odstraněn na skládkách bez uvolňování toxických látek. V případě kontaminovaných produktů je třeba dodržovat příslušné zákony a národní směrnice.
Další vlastnosti:
Velikost: Univerzální
Barva: Bílá
Stupeň filtrace: ≥ 95%
FFP2 - 5 vrstev
 

Respirátor je určen pro jednorázové použití, nečistí se, doba použití je závislá na prašné koncentraci na pracovišti a aktivitě uživatele. Respirátor smí být používán maximálně v rozsahu jedné směny.

Respirátor musí být vyměněn, jestliže:
- prach pronikl respirátorem a bylo zjištěno znečištění, pach nebo jiný příznak průniku škodlivin respirátorem
- došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu Respirátor musí být uchován v suchém a čistém prostředí při teplotách -20 až +40°C.

Návod k nasazení respirátoru:

FFP2-pictogram
1. Otevřete respirátor rozevřením nosní výztuhy
2. Vytvarujte nosní výztuhu, přiložte respirátor k obličeji a přetáhněte upínací pásky přes uši
3. Dotvarujte nosní výztuhu
4. Prověřte těsnost respirátoru: prudkým nadechnutím a zkontrolujte, zda vzduch neproudí mezi respirátorem a obličejem.

Zlepšení těsnosti dosáhnete:
- posunutím respirátoru na obličeji do vhodnější polohy
- úpravou vytvarování nosní výztuhy
- posunutím upínacích pásků do vhodnější polohy

Požadavky na těsnost pravděpodobně nebudou splněny, jestliže má uživatel vousy na dosedací ploše těsnící linie respirátoru.

 

UCHOVÁVÁNÍ ROUŠEK A RESPIRÁTORŮ

Ideálním řešením je uzavřít čisté respirátory do uzavíratelné plastové krabice, která byla před vložením respirátorů dezinfikována. Případně lze vložit respirátory do uzavíratelných igelitových sáčků. Pamatujte však, že při jakékoliv manipulaci s čistými respirátory byste měli mít dezinfikované ruce (případně používat jednorázové rukavice).

 Balení: ve fólii po - 1 ks / box - po 10 / karton - 2000 ks   


 

Co znamená značení respirátorů?

Každý respirátor značíme písmenem NR nebo R a D. Označení NR se objevuje na respirátorech, které jsou na jedno použití. Písmeno R pak značí možnost opakovaného užívání. Značení D označuje respirátory, které splňují požadavky na odolnost vůči zanášení.

Respirátory, stejně jako jiné ochranné pomůcky musí splňovat evropské normy. Pro respirátory platí norma EN 149+A1:2009, která určuje minimální požadavky pro filtrační polomasky a respirátory.

Každý respirátor také nese označení s informacemi o třídě ochrany. Ty se značí písmeny FFP a ve zkratce znamenají, jakou míru ochrany výrobek poskytuje. Existují tři třídy ochrany - FFP1, FFP 2 a FFP3. Čím vyšší číslo, tím lepší ochrana. Nikoli pouze co objemu prachu a jiných částic, ale i do jejich nebezpečnosti.

Masky a respirátory obsahují měnitelné filtry, které zachycují jemné částečky. Právě stavba filtrů někdy určuje zaměření respirátoru. Některé masky jsou totiž speciálně dělané na konkétní druhy částic. Například existují filtry na konkrétní těžké kovy, chemické látky nebo alergeny.

Hlavně musí dobře padnout

Důležitá je i stavba masky. Aby byla ochrana účinná, musí respirátor perfektně sedět na obličeji. Sledujte proto, zda vybaven nosní svorkou a nastavitelnými přezkami. Ty zajistí, že se přizpůsobí tvaru vašeho obličeje. Pokud budete pracovat v horkém a vlhkém prostředí, volte masku s tvarovou pamětí, jinak hrozí, že by se její tvar mohl v těžkých podmínkách deformovat.

Pohodlí při nošení zvyšuje i jednosměrný výdechový ventilek. Kromě snadného vydechování slouží i k redukci tepla.