Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.

Doprava a CE


 DHL

 PPL

Balíková doprava zboží k zákazníkům:

Dopravu (dodání zboží) zajišťujeme dopravcem, v rámci České republiky - PPL, dále pak i pro Slovensko.

Zajišťujeme v rámci dopravce PPL - jak balíkovou, tak paletovou přepravu do České i Slovenské republiky (PPL).

V případě odeslání zásilky je možné sledovat pomocí trekovacího kódu, kde se daná zásilka právě nachází s tím, že místo dodání určujete sami.

Zboží dodáváme na jakoukoli adresu v České a Slovenské republice. Pokud si to přejete, je možné zboží vyzvednout přímo na našich pobočkách. 

Osobní převzetí - Kaizen Medical s.r.o. 
Cihelní 1191/95, 702 00 Ostrava
Česká republika (CZECH REPUBLIC)
Identifikační číslo: 099 52 039
DIČ: CZ 099 52 039 (VAT number)

Přepravní služba PPL - balíková :

Česká republika - náklady za dopravu přepravní službou PPL v ČR hradí kupující, společně s kupní cenou za zboží, a to formou zvláštní položky ve faktuře. Ceny za dopravu činí :

- do 30 kg:  99,- Kč, cena bez DPH, za jeden balík 

- platba za dobírku: 29,- Kč, tzn. cena doběrečného bez DPH  

Doprava Slovensko - přepravní balíková služba PPL:

Náklady za dopravu přepravní službou z ČR na Slovensko hradí kupující, společně s kupní cenou za zboží, a to formou zvláštní položky ve faktuře. Cena za balíkovou dopravu činí :

- do 30 kg:  4 €, cena bez DPH, za jeden balík (cena dopravy je platná pro Slovensko)

- platba za dobírku: 1,16 €, tzn. cena doběrečného bez DPH  (cena doběrečného je platná i pro Slovensko)

Má-li prodávající předmět koupě odeslat, platí, že prodávající odevzdal věc kupujícímu okamžikem, kdy došlo k předání věci k přepravě prvnímu dopravci či kupujícímu.

Doručení v ČR probíhá cca. do 48 hodin (mimo předvánočního období). Na Slovensko doprava zpravidla probíhá cca. do 96 hodin (mimo předvánočního období). Doprava do ostatních zemí bude řešena individuálně, po vzájemné dohodě mezi prodávajícím a kupujícím.


 

Paletová doprava zboží k zákazníkům:     Geis

Paletovou dopravu (dodání zboží) zajišťujeme dopravcem - GEIS Global Logistic.

A to v rámci České republiky, Slovenska, případně dalších států (Polsko apod.).

V případě odeslání zásilky je možné tuto sledovat pomocí trekovacího kódu, kde se daná zásilka právě nachází s tím, že místo dodání určujete sami.

Zboží dodáváme na jakoukoli adresu v České a Slovenské republice. Pokud si to přejete, je možné zboží vyzvednout přímo na  našich pobočkách.

 

Osobní převzetí: Kaizen Medical s.r.o  a  Kaizen International s.r.o.

Kaizen Medical s.r.o.
Cihelní 1191/95, 702 00 Ostrava
Česká republika (CZECH REPUBLIC)
Identifikační číslo: 099 52 039
DIČ: CZ 099 52 039 (VAT number) 

Přepravní služba GEIS Global Logistic - paletová přeprava ČR :

Česká republika - náklady za dopravu přepravní službou GEIS v ČR hradí kupující, společně s kupní cenou za zboží, a to formou zvláštní položky ve faktuře. Cena za dopravu - dle kalkulace (dle váhy a vzdálenosti).

Doprava Slovensko - paletová přeprava:

Náklady za dopravu přepravní službou GEIS, z ČR na Slovensko hradí kupující, společně s kupní cenou za zboží a to formou zvláštní položky ve faktuře. Cena za dopravu dle kalkulace (váha a vzdálenost), případně balného a doběrečného. 

Má-li prodávající předmět koupě odeslat, platí, že prodávající odevzdal věc kupujícímu okamžikem, kdy došlo k předání věci k přepravě prvnímu dopravci či kupujícímu.

Na Slovensko doprava zpravidla probíhá cca. do 96 hodin a více (mimo předvánočního období). Doprava do ostatních zemí bude řešena individuálně, po vzájemné dohodě mezi prodávajícím a kupujícím. 


 

 Zboží, které dopravujeme k našim zákazníkům, má vždy označení - CE  (Conformité Européenne):

 

330px-Conformité_Européenne_(logo).svgOznačení CE  (Conformité Européenne) - dokládá, že výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru („EEA“ je tvořen 28 členskými státy EU a třemi státy z Evropského sdružení volného obchodu - Islandem, Lichtenštejnskem a Norskem bez Švýcarska).

To znamená, že tento produkt splňuje legislativní požadavky EU – že výrobce ověřil/nechal ověřit oznámeným subjektem (dříve notifikovanou osobou), že výrobek splňuje všechny příslušné základní požadavky (např. bezpečnost, ochranu zdraví, ochranu životního prostředí) z příslušné směrnice.

 Nejčastějším typem technické specifikace, tj. dokumentu, na základě kterého může být posouzení provedeno, je evropská harmonizovaná norma.

 Označení CE umožňuje volný pohyb zboží v rámci trhu zemí Evropského hospodářského prostoru. Označení CE neznamená, že výrobek byl vyroben v EU a není značkou kvality.

Ne všechny výrobky musí být označeny CE, ale pouze ty kategorie výrobků, pro které označení CE stanoví příslušná směrnice. Jedná se např. o hračky, vybrané elektrické spotřebiče, vybrané stavební výrobky, zdravotnické prostředky, výtahy, stroje a měřící zařízení.

 Grafická podoba označení CE je dána normou a musí být umístěna na výrobku, obalu, downloaduživatelském manuálu, či na záručním listu.

Označení CE musí být umístěno viditelně, čitelně a nesmazatelně a je zakázáno používat jakékoliv značky, které s ním lze zaměnit.

 

 


 

US Food and Drug Administration (FDA):

Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (anglicky Food and Drug Administration, FDA) je vládní agentura Spojených států amerických, resortu zdraví a služeb (United States Department of Health and Human Services), která je zodpovědná za kontrolu a regulaci potravindoplňků stravyléčiv (pro lidi i zvířata), kosmetických přípravků, lékařských přístrojů a biofarmaceutických a krevních produktů v USA.

(Zdroj: Wikipedie)

FDA+Logo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení