Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.
Neohodnoceno

Antibakteriální ubrousky BRIS GREEN bez alkoholu a bez parabenů

Antibakteriální ubrousky BRIS GREEN bez alkoholu a bez parabenů, 100 ks:

Vyprodáno (>5 ks)
Kód: C_DEZ_BRISWIPGR1001
59 Kč / ks 71,39 Kč včetně DPH
Antibakteriální ubrousky BRIS GREEN bez alkoholu a bez parabenů - 100 ks:
- antibakteriální ubrousky jsou praktické  při použití v nemocnicích, sociálních zařízeních atd.
 

Tyto ubrousky působí efektivně proti bakteriím a mohou sloužit jako rychlá dezinfekce rukou či povrchů. Univerzální antibakteriální čistící ubrousky BRIS poskytují ochranu pro vás před nebezpečnými bakteriemi. Díky svému speciálnímu antiseptickému složení zabraňují usazování nebezpečných bakterií na Vaši pokožce a tím ji chrání. Antibakteriální ubrousky jsou praktické  při použití v nemocnicích, sociálních zařízeních atd.

Dermatologicky testované - vhodné pro citlivou pokožku. Extra jemné a příjemné díky své vysoké kvalitě požitého materiálu. Příjemná vůně. 

Vlastnosti:
- ubrousky neobsahují alkohol a parabeny
- eliminuje až 99,9% bakterií a nečistot.
- intenzivní ochrana pokožky
- hmotnost - 0,45 kg
- expirace: 2 roky
 
Složení:
 Aqua, Glycerine, Peg 7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 29, Cocamidopropyl Betaine, Benzalkonium Chloride, Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, D-Panthenol, Citric Acid, Tetra Sodium EDTA, Parfum.
 

Použití: Vyjměte ubrousek a balení dobře uzavřete. Ubrouskem vyčistěte ruce nebo povrch a nechte působit. Každý ubrousek slouží na jedno použití.

Varování: Nevhodné pro poškozenou kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Není potravina. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nevhazujte do toalety, ale do domácího odpadu. Nevystavujte vysokým teplotám. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření. Při častém používání ubrousků může dojít k vysušení ošetřované oblasti pokožky.

Biocidní přípravky používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
 

Importer: Bomonti Group s.r.o.

Hmotnost: 0,45 kg

Balení: po 100 ks