Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.
Neohodnoceno

Antibakteriální sprej MC Elixier 150 ml

Antibakteriální sprej MC Elixier 150 ml, 1 ks:

Vyprodáno (>5 ks)
Kód: C_DEZ_ELIX1501
64 Kč / ks 77,44 Kč včetně DPH
Antibakteriální sprej MC Elixier 150 ml - 1 ks
 

Mc Elixier antibakteriální sprej obsahuje až 70% alkoholu – tento dezinfekční sprej má široké využití. Lze ho použít jak na ruce, tak na povrchy předmětů. Vysoký obsah alkoholu zajišťuje kvalitní ochranu před bakteriemi a viry.

Vlastnosti:
- účinně likviduje bakterie a viry
- provedení ve spreji umožňuje pohodlnou aplikaci
- obsahuje 70% alkoholu
- lze použít nejen na ruce, ale i k dezinfekci předmětů
- zanechá vaše ruce čisté a hydratované
 

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Jakým způsobem sprej používat?

Před použitím sprej protřepejte. Nastříkejte na ruce nebo na povrch předmětu ze vzdálenosti 15 cm.

Sprej má praktické balení, které můžete mít neustále s sebou i na cestách. Díky snadné aplikaci je také pohodlným a účinným prostředkem na čištění povrchů se zvýšeným výskytem bakterií a virů jako jsou zejména mobilní telefony, ale i kliky, madla, klávesnice, volanty a další předměty.