Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.
Neohodnoceno

Antibakteriální mýdlo na ruce VU+ 500 ml

Antibakteriální tekuté mýdlo na ruce, pro chirurgickou i hygienickou dezinfekci - VU+ 500 ml (český návod na etiketě), učinné na 99,9% bakterií, 1 ks:

Na dotaz (>5 ks)
Kód: C_DEZ_VUSOA5001
88 Kč / ks 106,48 Kč včetně DPH

Antibakteriální tekuté mýdlo na ruce, pro chirurgickou i hygienickou dezinfekci - VU+ 500 ml (český návod na etiketě), učinné na 99,9% bakterií - 1 ks:

Pro desinfekci a bezpečné omývání rukou nejen ve zdravotnických zařízeních. Jednoduché používání díky pumpičce. Stačí jen jednou stlačit. Antibakteriální mýdlo se snadno používají a nabízí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku (v češtině).

Vlastnosti:
- český návod o použití na etiketě, včetně výrobce
- intenzivní vyhlazení pokožky
- ochrana, která ničí 99,9% choroboplodných zárodků
- objem - 500 ml
- expirace: 3 roky
 
 
Složení:
Aqua, Sodium lauret sulfate, Cocamydopropil, Sodium chloride, Polyquaternium-7, Glycerin Styrene/Acrylates copolymer, Benzalkonium chloride, Benzyl alkohol, Parfum, Citric acid atd. (uvedeno na etiketě)
Díky svému speciálnímu řešení bude antibakteriální tekuté mýdlo VU + chránit vaši pokožku a pokožku vaší rodiny před bakteriemi. Poskytuje dlouhodobou ochranu a dodává pokožce hebkost pomocí zvlhčovačů
 

Použití: Naneste přiměřené množství na ruce. Aplikujte alespoň 20 sekund. Ruce opláchněte vodou. Můžete nanést kdykoliv potřebujete. 

Je vhodný pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou, a to ve všech typech zdravotnických zařízení, v ústavech sociální péče, v laboratořích, ve farmaceutické a kosmetické výrobě, v institucích, potravinářství, fitness, wellness a beauty sektoru (kosmetika, manikúra, masáže, pedikúry, piercing, tatoo), v komunální sféře a v institucích.

Varování: Nevhodné pro poškozenou kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení: po 6 ks