Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.
Neohodnoceno

Antibakteriální GEL TEA TREE na ruce 500 ml

Antibakteriální GEL TEA TREE na ruce 500 ml - 1 ks:

- Český výrobek - dezinfekční GEL na ruce s aktivní biocidní složkou, pro každodenní užívání - balení s rozprašovačem

- Zjemňuje a zvlhčuje kůži, obsahuje - vitamín E a Jojobový olej. Vhodný k jakémukoliv typu kůže a to jak pro děti, tak dospělé

Skladem (>5 ks)
Kód: C_DEZ_CLIGEL50ORC4
48 Kč / ks 58,08 Kč včetně DPH

Antibakteriální roztok na ruce 500 ml - 1 ks:

Bezoplachový antibakteriální gel na ruce s aktivní dezinfekční složkou a hloubkovou hydratací. Vhodný k jakémukoliv typu kůže a to jak pro děti, tak dospělé.

Produkty značky CLINELY nabízejí ochranu nejen pro ruce našich nejmenších. Bezoplachová dezinfekce s extra dávkou hydratace obsahuje Jojobový olej a vitamín E. Žádné škodlivé chemikálie ani syntetický alkohol. 

clinely3

SNADNÁ APLIKACE

Použijte dostatečné množství tekutiny, aby pokryla kompletní plochu dlaní. Vtírejte, dokud není kůže hebká a suchá. Nepoužívejte na poraněnou kůži nebo při výskytu vážných kožních onemocnění.
 
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Dezinfekční GEL CLINELY je vyroben v souladu s recepturou WHO a splňuje normu EN 14476. Ničí bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV aj.).

- Český výrobek - dezinfekční roztok na ruce s aktivní biocidní složkou, pro každodenní užívání - balení s rozprašovačem

Bezoplachový dezinfekční GEL značky CLINELY s virucidním účinkem. Pro každodenní účinnou dezinfekci Vašich rukou. Určen pro provozy, vstupní haly, kancelářské prostory, terminály, instituce atd. Praktické a lehké balení s dvoustupňovým dávkovačem. Vhodné i do auta do držáku na nápoje. S jemnou vůní citronové trávy.
 
ÚČINNÉ LÁTKY

  • Ethanol, min. 75%
  • 3% Peroxid vodíku

HYDRATAČNÍ LÁTKY

  • Třtinový Squalane
  • Tea Tree olej, Glycerin
  • Jojobový olej, Vitamín E
  • Jemně parfemováno

SLOŽENÍ

  • Alcohol, Aqua, Hydrogen Peroxide, Glycerol, Carbomer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Squalane Oil, TeaTree Oil, Jojoba ester, vitamin E, Lemongrass, Triethanolamine

 

POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ

Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Při lékařské pomoci mějte po ruce obal se štítkem výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Nevystavujte teplotám nad 40 °C. Používejte přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu nebo na stránkách výrobce.
 

UPOZORNĚNÍ

Výstražné symboly: GHS02, GHS07

Standardní věty o nebezpečnosti: H225, H319

 

Objem: 500 ml