Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.

Antibakteriální GEL TEA TREE na ruce 100 ml

Kód: C_DEZ_CLIGEL50ORC6
21,60 Kč 26,14 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)

Antibakteriální GEL TEA TREE 100 ml na ruce - 1 ks:

- Český výrobek - dezinfekční GEL na ruce s aktivní biocidní složkou, pro každodenní užívání - balení s rozprašovačem

- Zjemňuje a zvlhčuje kůži, obsahuje - vitamín E a Jojobový olej. Vhodný k jakémukoliv typu kůže a to jak pro děti, tak dospělé

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antibakteriální roztok na ruce 100 ml - 1 ks:

Bezoplachový antibakteriální gel na ruce s aktivní dezinfekční složkou a hloubkovou hydratací. Vhodný k jakémukoliv typu kůže a to jak pro děti, tak dospělé.

Produkty značky CLINELY nabízejí ochranu nejen pro ruce našich nejmenších. Bezoplachová dezinfekce s extra dávkou hydratace obsahuje Jojobový olej a vitamín E. Žádné škodlivé chemikálie ani syntetický alkohol. 

clinely3

SNADNÁ APLIKACE

Použijte dostatečné množství tekutiny, aby pokryla kompletní plochu dlaní. Vtírejte, dokud není kůže hebká a suchá. Nepoužívejte na poraněnou kůži nebo při výskytu vážných kožních onemocnění.
 
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Dezinfekční GEL CLINELY je vyroben v souladu s recepturou WHO a splňuje normu EN 14476. Ničí bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV aj.).

- Český výrobek - dezinfekční roztok na ruce s aktivní biocidní složkou, pro každodenní užívání - balení s rozprašovačem

Bezoplachový dezinfekční GEL značky CLINELY s virucidním účinkem. Pro každodenní účinnou dezinfekci Vašich rukou. Určen pro provozy, vstupní haly, kancelářské prostory, terminály, instituce atd. Praktické a lehké balení s dvoustupňovým dávkovačem. Vhodné i do auta do držáku na nápoje. S jemnou vůní citronové trávy.
 
ÚČINNÉ LÁTKY

  • Ethanol, min. 75%
  • 3% Peroxid vodíku

HYDRATAČNÍ LÁTKY

  • Třtinový Squalane
  • Tea Tree olej, Glycerin
  • Jojobový olej, Vitamín E
  • Jemně parfemováno

SLOŽENÍ

  • Alcohol, Aqua, Hydrogen Peroxide, Glycerol, Carbomer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Squalane Oil, TeaTree Oil, Jojoba ester, vitamin E, Lemongrass, Triethanolamine

 

POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ

Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Při lékařské pomoci mějte po ruce obal se štítkem výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Nevystavujte teplotám nad 40 °C. Používejte přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu nebo na stránkách výrobce.
 

UPOZORNĚNÍ

Výstražné symboly: GHS02, GHS07

Standardní věty o nebezpečnosti: H225, H319

 

Objem: 100 ml

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení