Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.

FungiTOL 0,50 a 100 ml - hygienický roztok na ruce

Kód: 551
59 Kč 71,39 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné
FungiTOL 0,50 a 100 ml - hygienický roztok na ruce je určený k rychlé hygienické ochraně rukou bez oplachu, 1 ks - FuhHyg....
 
 Kód             Packaging unit        Cena 
 FuhHyg-0,50 
  50 ml 59,-  Kč
 FuhHyg-100      
100 ml 69,-  Kč

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

FungiTOL - hygienický roztok na ruce je roztok určený k rychlé hygienické ohraně rukou bez oplachu - 1 ks:

Vlastnosti:
  • Rychlý účinek - zabíjí viry již za 30 sekund
  • Snadné použití
  • Nevysušuje pokožku
  • Snižuje riziko infekce
  • 50 a 100 ml

Návod na použití: Naneste na ruce 2x3 ml přípravku, intenzivně roztírejte minimálně 30 vteřin a nechte zaschnout. Není třeba oplachovat. Pro hygienickou ochranu rukou je vhodné použít FungiTOL - hygienický roztok na ruce několikrát denně. Doporučujeme před a po návštěvě WC, jídelen a společných prostor.

Upozornění: Pouze pro vnější použití. Nepoužívat na sliznice a do otevřených ran, do očí a v jejich blízkosti. Výrobce neodpovídá za škody způsobené nesprávným použitím přípravku.

Nebezpečí: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm  a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Při požití vypláchněte ústa a nevyvolávejte zvracení. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Odstraňte obsah a obal předáním oprávněné osobě nebo předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu.

Skladování: V originálních obalech, odděleně od potravin, nápojů a krmiv, při teplotě od +5 stupňů Celsia do +30 stupňů Celsia.

Výrobce: STACHEMA CZ s.r.o., Hasičská 1, Zibohlavy 280 02, Kolín, CZ

Obsahuje: 796 g/kg ethanol, 1,5 g/kg peroxid vodíku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení