Upozorňujeme zákazníky na minim. objednávku - 2.000 Kč, POUZE pro zákazníky s IČ. Pre zmenu CZK meny na €uro, kliknite na CZK - vpravo hore. Minim. objednávka - 80 €.
Neohodnoceno

Antibakteriální GEL na ruce 50 ml

Antibakteriální GEL na ruce (kapesní), 50 ml - 1 ks (karton - 60 ks):

- Český výrobek (různé vůně)

- Aroma gelů  - Orange-Chocolate / Melon  / Orchidea-Vanila / Travel-Relax /Sweet Unicorn / Vegan Buakfast....

- Zjemňuje a zvlhčuje kůži, obsahuje - vitamín E a Jojobový olej. Vhodný k jakémukoliv typu kůže a to jak pro děti, tak dospělé

 

Skladem (>5 ks)
Kód: C_DEZ_CLIGEL50ORC
24,90 Kč / ks 30,13 Kč včetně DPH

Antibakteriální GEL na ruce, 50 ml - 1 ks (karton - 60 ks)

- aroma gelu (různé vůně) - Orange-Chocolate / Melon / Mango-Citrus / Orchidea-Vanila / Travel-Relax / Summer-Mystic....

Zjemňuje a zvlhčuje kůži, obsahuje - vitamín E a Jojobový olej. Vhodný k jakémukoliv typu kůže a to jak pro děti, tak dospělé.

Gely značky CLINELY nabízejí ochranu nejen pro ruce našich nejmenších. Bezoplachový gel s extra dávkou hydratace obsahuje Jojobový olej a vitamín E. Žádné škodlivé chemikálie ani syntetický alkohol. Praktická karabina a veselé obrázky, užitečný pomocník na cestách, do školy, za dobrodružstvím v přírodě nebo v rušné městské džungli.

clinely3

SNADNÁ APLIKACE

Použijte dostatečné množství gelu, aby pokryl kompletní plochu dlaní. Vtírejte, dokud není kůže hebká a suchá. Nepoužívejte na poraněnou kůži nebo při výskytu vážných kožních onemocnění.
 
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Bezoplachový gel na ruce značky CLINELY obsahuje certifikované složky: třtinový Squalane a TeaTree olej. Gely CLINELY jsou vyroben českým výrobcem v souladu s recepturou WHO.
 
ÚČINNÉ LÁTKY

  • Ethanol, min. 75%
  • 3% Peroxid vodíku

HYDRATAČNÍ LÁTKY

  • Třtinový Squalane
  • Tea Tree olej, Glycerin
  • Jojobový olej, Vitamín E
  • Jemně parfemováno

SLOŽENÍ

  • Alcohol, Aqua, Hydrogen Peroxide, Glycerol, Carbomer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Squalane Oil, TeaTree Oil, Jojoba ester, vitamin E, Lemongrass, Triethanolamine

 

POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ

Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Při lékařské pomoci mějte po ruce obal se štítkem výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Nevystavujte teplotám nad 40 °C. Používejte přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu nebo na stránkách výrobce.
 

UPOZORNĚNÍ

Výstražné symboly: GHS02, GHS07

Standardní věty o nebezpečnosti: H225, H319

 

Objem: 50 ml

Balení: 1 ks / karton 60 ks